Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Nowy Dwór Gdański

Nowy Dwór Gdański, pomorskie

  • 520 000 zł
  • 103,20 m²
  • 5 038,76 zł/m²

Zdjęcie

Anna

Skontaktuj się

Mieszkanie Nowy Dwór Gdański

Nowy Dwór Gdański, pomorskie

zaktualizowane:
29 kwietnia 2026

520 000 zł

103,20 m²

5 038,76 zł/m²

Mieszkanie Nowy Dwór Gdański

Zaktualizowane: 29 kwietnia 2026

520 000 zł 103,20 m² 5 038,76 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

nadzwyczajne zainteresowanie

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1933
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1933

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 520 000 zł (5 038,76 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 103,20 m², 3 pokoje; stan: do remontu
  •   instalacje: do wymiany
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 1933 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, ogródek 228 m²
  • Czynsz: 700 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 29.04.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Nowym Dworze Gdańskim, przy ul. Kościuszki 6. Lokal znajduje się w spokojnej lokalizacji, na parterze budynku, składa się z trzech dużych pokoi, kuchni, łazienki, korytarza i werandy o łącznej powierzchni użytkowej 103,40 m² oraz piwnicy i zewnętrznej komórki o łącznej powierzchni użytkowej 36,20 m². Lokal do remontu, duże możliwości aranżacyjne, na zdjęciach przedstawione wizualizacje możliwych aranżacji wygenerowane w AI. (...)

Agent

Anna

55 247 93...

55 247 93 44

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna

55 247 93...

55 247 93 44

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl