Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Nowy Dwór Gdański - Oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Sprzedam mieszkanie! Do generalnego remontu, 2 pokoje, osobna kuchnia, hol i łazienka (ok. 43 m2). Przynależna piwnica oraz balkon. Mieszkanie w bloku, na trzecim piętrze przy ulicy Obrońców.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Dwór Gdański

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

520 000 zł103,20 m² 5 038,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Nowym Dworze Gdańskim, przy ul. Kościuszki 6. Lokal znajduje się w spokojnej lokalizacji, na parterze budynku, składa się z trzech dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Wyszyńskiego w Nowy Dwór Gdański. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

349 000 zł51,79 m² 6 738,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,79 m , położone w Nowym Dworze Gdańskim przy ul. Generała Władysława Sikorskiego. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

529 000 zł119,79 m² 4 416,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj na parterze domu jednorodzinnego w samym Sercu Nowego Dworu Gdańskiego! Do mieszkania przynależy duży ogród aż 450m2! Cicha i spokojna okolica powojennych domów! *tylko U nas*.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł59,80 m² 7 191 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m, położone na 2. piętrze zadbanego budynku na osiedlu Kardynała Wyszyńskiego w Nowym Dworze Gdańskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

595 000 zł72,10 m² 8 252,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m^2 z przynależną dużą piwnicą o pow. 17,4 m^2. Lokal zajmuje całą kondygnację pierwszego piętra, położony jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł72,80 m² 9 601,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Nowy Dwór Gdański, ul. Warszawska Oferujemy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,8 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie! Do generalnego remontu, 2 pokoje, osobna kuchnia, hol i łazienka (ok. 43 m2). Przynależna piwnica oraz balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

319 000 zł49,94 m² 6 387,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta: na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie z duszą położone na parterze kameralnej, sześciolokalowej kamienicy w samym sercu Nowego Dworu Gdańskiego. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

430 000 zł68,50 m² 6 277,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta: na sprzedaż, ciepłe i przestronne mieszkanie 2-pokojowe (68,51 m ) w zadbanej, kameralnej kamienicy w Nowym Dworze Gdańskim. Istnieje również możliwość wynajmu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

699 000 zł73 m² 9 601,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

229 000 zł28 m² 8 094,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż kawalerka Nowy Dwór Gdański Oferuję na sprzedaż przytulną i funkcjonalną kawalerkę o łącznej powierzchni 32 m (wraz z piwnicą), położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

2 200 zł68 m² 32,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta: na wynajem, ciepłe i przestronne mieszkanie 2-pokojowe (68,51 m ) w zadbanej, kameralnej kamienicy w Nowym Dworze Gdańskim. To miejsce z duszą idealne dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

329 000 zł48 m² 6 783,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie położone na 3. piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Konopnickiej w Nowym Dworze Gdańskim. Lokal jest dwustronny, z ekspozycją południową i wschodnią, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

309 000 zł48 m² 6 460,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Nowego Dworu Gdańskiego 47,83 m + piwnica 19,83 m Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 47,83 m, położone w centrum Nowego Dworu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

339 000 zł47 m² 7 185,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta Przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,18 m na pierwszym piętrze z balkonem. W cenie murowany garaż, piwnica oraz działka rod przy domu. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

329 000 zł50 m² 6 587,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy świetne 2pokojowe mieszkanie w Nowym Dworze Gdańskim. Przestronne dwupokojowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 49,94m2 składające się z: - 2 Pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

550 000 zł80 m² 6 857,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszania znajdującego się na 2 piętrze w kamienicy. Lokal znajduje się w Centrum Nowego Dworu Gdańskiego, ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

339 000 zł47 m² 7 185,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,18 m na pierwszym piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, z zabudowanym balkonem. W cenie murowany garaż oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

349 000 zł50 m² 6 988,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

389 000 zł75 m² 5 186,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1896

Częstym dylematem przy wyborze swojej nieruchomości jest pytanie: chcę zamieszkać w mieszkaniu czy w domu? Na przeciw takim dywagacjom wychodzi nowa oferta w biurze El- ród nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

259 000 zł33 m² 7 848,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dla singla, mieszkanie dla pary, mieszkanie dla niewielkiej rodziny czy mieszkanie inwestycyjne? Jak promować daną nieruchomość? Nie trzeba tego dylematu rozpatrywać ponieważ opisywana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

560 000 zł69 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Feniks Nieruchomości przedstawia mieszkanie na parterze na Osiedlu kard. S. Wyszyńskiego. Cenisz sobie wygodę? Zapoznaj się z tą ofertą. Parametry mieszkania: * powierzchnia 68,8 m2 * parter * 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Reja

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka 26 m2 w niewielkim bloku na cichym osiedlu ( ul. Reja) składająca się z pokoju z wnęką, przedpokoju, widnej kuchni, łazienki. Okna wyposażone w rolety wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

200 000 zł43 m² 4 683,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

220 000 zł49 m² 4 469,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie na sprzedaż, nowy dwór gdański, generała władysława sikorskiego, 2 pokoje, parter. Wgn Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę mieszkanie 2 pokojowego w Nowym Dworze Gdańskim przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Morska

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

320 000 zł65 m² 4 946,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Nie pobieramy prowizji od strony kupującej! Mieszkanie świetnie się nadaje do wykorzystania programu rządowego "bezpieczny kredyt 2%" Być albo nie być. właścicielem domu czy mieszkania? No właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzymały

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Witam! Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe na drugim piętrze z balkonem i piwnicą w Nowym Dworze Gdańskim. W budynku znajdują się sklepy oraz fryzjer, obok kościół. Do pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

239 000 zł49 m² 4 926,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zainteresowało Cię to mieszkanie? Po pełen wachlarz, niepublikowanych ofert zapraszamy na naszą stronę internetową. Na sprzedaż przestronne słoneczne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowana w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

295 000 zł62 m² 4 796,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o pow. 61,5m, przestronne wszystkie pomieszczenia z wejściem, bez pomieszczeń przechodnich. Budynek świeżo po ociepleniu i odnowionej elewacji oraz remoncie dachu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

189 000 zł41 m² 4 609,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

NA sprzedaż mieszkanie W nowym dworze gdańskim: mieszkanie 2 pokojowe III piętro budynek IV piętrowy balkon ogrzewanie Z miasta czynsz około 380 zł powierzchnia mieszkania 41 M2 wgn -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

187 000 zł46 m² 4 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży bardzo atrakcyjna nieruchomość położona w Nowym Dworze Gdańskim. Lokal znajduje się na II piętrze, w jego skład wchodzą dwa oddzielne pokoje , kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

157 000 zł37 m² 4 266,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie 36,8 m położone na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym w cichej i spokojnej okolicy. Okna pcv. Mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego.wiecej informacji pod nr telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

229 000 zł60 m² 3 829,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe w Nowym Dworze Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyszyńskiego

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

225 000 zł57 m² 3 940,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie na osiedlu. Bardzo dobra lokalizacja - blisko do marketów, pks, szkół, targowiska, Mc Donald's, centrum. Mieszkanie o ekspozycji wschód-zachód. Salon bardzo słoneczny do zmierzchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyszyńskiego

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie jest w centrum miasta. W obrębie 1 km znajdują się szkoły, centra handlowe, pks i kościół. Piękny widok z balkonu. Mieszkanie bardzo słoneczne. Zapraszam!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

100 600 zł36 m² 2 799,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Nowym Dworze Gdańskim, centrum-ul. Sikorskiego, i piętro - blok, okna pcv, gładzie - duży pokój, częściowo do remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

140 000 zł37 m² 3 783,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie bardzo ciepłe, sciany bloku ocieplone. Nowe okna, zabudowa W przedpokoju, zabudowa W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

160 000 zł51 m² 3 137,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Możliwość zamiany na dwa mieszkania jednopokojowe, w tym jedno o niskim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyszyńskiego

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

290 000 zł69 m² 4 215,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie własnościowe w Nowym Dworze Gdańskim, os. Kardynała Wyszyńskiego, 4 pokojowe, 68,8m2, II piętro w budynku 4 piętrowym, dwustronne (północ-południe), po remoncie (maj 2011),.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij