Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Nowy Dwór Gdański

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

2 150 000 zł310 m² 6 935,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 603 m²

Na sprzedaż nieruchomość obejmująca dwa budynki mieszkalne jednorodzinne - dom wolnostojący oraz budynek dwulokalowy z dwoma niezależnymi mieszkaniami (łącznie 3 lokale mieszkaniowe).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kanałowa

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

889 000 zł200 m² 4 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z tarasem, dużą przestrzenią dzienną i szybkim wyjazdem na S7 Nowy Dwór Gdański Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 200 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Dwór Gdański

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

750 000 zł185 m² 4 054,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:598 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 113,25 m2 (powierzchnia całkowita 185,9 m2) usytuowany w miejscowości Nowy Dwór Gdański na działce o powierzchni 598 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krasińskiego

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

275 000 zł135 m² 2 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom miesci sie na 3.5 AROWEJ DZIALCE NA UL KRASINSKIEGO W NOWYM DWORZE GDANSKIM POWERZCHNIA DOMU WRAZ Z PIWNICOM 135M CZESC MIESZKALNA 120 M2 PARTER GARAZ KOTLOWNIA I 3 POMIESZCZENIA 1 PIETRO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór Gdański

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

620 000 zł180 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na sprzedaż, w rozliczeniu może być mieszkanie. Dodatkowe dane: kominek, ogrzewanie podłogowe, pomieszczenia bardzo słoneczne i ciepłe, działka pięknie zagospodarowana z drewnianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

260 000 zł90 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam solidny przedwojenny dom z czerwonej cegły ok. 90 m2 w całosci podpiwniczony. Nieruchomość znajduje się na podwójnej ogrodzonej działce o powierzchni 1100m2. Na terenie której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sportowa

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

600 000 zł170 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Witam serdecznie, sprzedam dom zlokalizowany w miejscowości Nowy Dwór Gdański na ul. Sportowej. Dom użytkowany od 2002r. Znakomita lokalizacja: gdańsk 40km, elbląg 20km, malbork 20km, stegna 15km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wolności

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

440 000 zł138 m² 3,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Sprzedam dom jednorodzinny- nowy dwór gdański / Z możliwością zamiany na mieszkanie Z dopłatą/ Witam! Zachęcam do kupna- wolno stojącego budynku mieszkalnego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiejska

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Dwór Gdański

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

620 000 zł180 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Piękny dom na sprzedaż! W rozliczeniu może być mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór Gdański

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

650 000 zł202 m² 3 217,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 250 m²

Dom wolnostojący,duże budynki gospodarcze(doskonałe np.na magazyny),ogrodzone wszystkie budynki i podwórze,staw z rybami obok domu tuż za ogrodzeniem,niedaleko trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Urocza

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

530 000 zł270 m² 1 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 240 m2, działka 360 m2, położony w miejscowości Nowy Dwór Gdański. Budynek wybudowany w 1983 roku. Dom trzykondygnacyjny. Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór Gdański

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

350 000 zł250 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 214 m²

Do sprzedania dom wolno stojący z lat 70-tych na obrzeżach Nowego Dworu Gdańskiego w miejscowości Orłowo. Nieruchomość umiejscowiona jest około 1km od centrum miasta. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Traugutta